Film In Time (2011) - Makedonski titlovi.

In Time Tema na forumuR5.LiNE.XviD-REFiLL / R5 LiNE XVID AbSurdiTy / R5.LiNE.XviD-FUSiON
In Time

Našli ste što tražite. Pomozite nam tako što ćete sherati link na Facebooku

Inicijalizacija u toku...

Komentiraj: In Time

 1. zxvzakon 12/15/2011 3:19:40 PM

  Bravo Druze

  Sekoja cest na ulozeniot trud

 2. yanev-sashko 12/24/2011 7:38:13 PM

  Kradec

  Дечково не вложил капка труд бидејќи преводот е украден од Кинотека.мк

 3. yanev-sashko 12/24/2011 7:41:46 PM

  Kradec

  Дечково не вложил капка труд бидејќи преводот е украден од Кинотека.мк

 4. apo 12/26/2011 12:35:05 AM

  Коментар

  Дечково вложил труд со тоа што го ставил преводот, не е битно од каде и како. На пример кнотека немозам да ја смислам.

 5. zokioh86 12/28/2011 12:08:32 AM

  Download

  Duplicate headers received from server The response from the server contained duplicate headers. This problem is generally the result of a misconfigured website or proxy. Only the website or proxy administrator can fix this issue. @Претходните коментари, не е битно од кај е преводот, битно некој го направил достапен. Побитно е што не може да се спушти :)

 6. antonio67 12/31/2011 12:20:21 PM

  Или преведувај или не преведувај

  Не е битно дали е краден или не, туку битно е кој го преведувал филмот. Еве само еден пример од последната реченица од филмот, (You almost missed your calling - За малку ќе се занимаваше со погрешна работа). Од каде ги најде овие зборови стварно не ми е јасно, а вакви реченици во филмот имаш колку сакаш. Слушајте бе преведувачи или преведувајте или не се глупирајте дека знаете нешто, НЕ СЕ БРУКАЈТЕ....

 7. akoko1957 2/17/2012 4:09:15 PM

  Duplicate headers received from server

  Resenje:IE,mozilla,itd,probajte,pozdrav

Da bi mogao komentirati prijevod, titl In Time molimo te Registriraj se ili se Prijavite