Dokumentarni film

Makedonski titl5

Europa: The Last Battle (2017)

Part 1
Europa: The Last Battle
1 CD
23.978 FPS
0/5
Nema ocjene
jordan94
Translator
Autorski titl

Što dalje? Komentirajte...

 • Komentari (5)
 • Prijavi titl

Za komentiranje morate biti prijavljeni!

 • jordan94
  Translator
  27.07.2020. 18:10
  https://archive.org/details/EUROPATheLastBattle еве го линкот од документарецот но е без превод, а истиот го имате и на thepiratebay како торент. Преводот оди бавно, бидејки е многу материјал, но ќе го преведам целиот во догледно време. :D
 • MoveOnUp
  member
  19.07.2020. 23:47
  Благодарам за преводот. Се надевам дека ќе ги видиме и преостанатите 7 дела за брзо време. :-) @zirkach - го има да се најде. Со малку трпение.
 • zirkach
  member
  15.07.2020. 17:31
  уште да може некаде да се најде :)))
 • jordan94
  Translator
  12.07.2020. 18:38
  гледај го документарецот, тоа може да го предложам!
 • Kovjanic
  member
  11.07.2020. 21:37
  Фала за преводот!

Za slanje reporta morate biti prijavljeni!