Film

Makedonski titl5

In Time (2011)

R5.LiNE.XviD-REFiLL / R5 LiNE XVID AbSurdiTy / R5.LiNE.XviD-FUSiON
In Time
1 CD
25 FPS
BoogeY
Junior translator
Autorski titl
Inicijalizacija u toku...

Što dalje? Komentirajte...

 • Komentari (7)
 • Prijavi titl

Za komentiranje morate biti prijavljeni!

 • akoko1957
  member
  17.02.2012. 16:09

  Duplicate headers received from server

  Resenje:IE,mozilla,itd,probajte,pozdrav
 • antonio67
  Banned user
  31.12.2011. 12:20

  Или преведувај или не преведувај

  Не е битно дали е краден или не, туку битно е кој го преведувал филмот. Еве само еден пример од последната реченица од филмот, (You almost missed your calling - За малку ќе се занимаваше со погрешна работа). Од каде ги најде овие зборови стварно не ми е јасно, а вакви реченици во филмот имаш колку сакаш. Слушајте бе преведувачи или преведувајте или не се глупирајте дека знаете нешто, НЕ СЕ БРУКАЈТЕ....
 • zokioh86
  member
  28.12.2011. 00:08

  Download

  Duplicate headers received from server The response from the server contained duplicate headers. This problem is generally the result of a misconfigured website or proxy. Only the website or proxy administrator can fix this issue. @Претходните коментари, не е битно од кај е преводот, битно некој го направил достапен. Побитно е што не може да се спушти :)
 • apo
  member
  26.12.2011. 00:35

  Коментар

  Дечково вложил труд со тоа што го ставил преводот, не е битно од каде и како. На пример кнотека немозам да ја смислам.
 • 24.12.2011. 19:41

  Kradec

  Дечково не вложил капка труд бидејќи преводот е украден од Кинотека.мк
 • 24.12.2011. 19:38

  Kradec

  Дечково не вложил капка труд бидејќи преводот е украден од Кинотека.мк
 • zxvzakon
  member
  15.12.2011. 15:19

  Bravo Druze

  Sekoja cest na ulozeniot trud

Za slanje reporta morate biti prijavljeni!